Opcje zamówienia

Możesz wybierać spośród następujących opcji dodatkowych:
  1. Wiadomość do kierowcy: “Opcje” -> „Więcej” -> pole „Wiadomość dla kierowcy”
  2. Ulubiony kierowca: Kierowcy, których zapisałeś przy poprzednich kursach otrzymają zamówienie w pierwszej kolejności.
  3. Taksówka mercedes-Benz
  4. 5-gwiazdkowa Taksówka: Preferowani będą kierowcy o bardzo wysokiej średniej ocenie od pasażerów.
  5. Bus: Po wyborze tej opcji możesz zaznaczyć na ile osób potrzebujesz taksówkę. Zamówienie Busa lub Kombi wiąże się z opłatą dodatkową.
  6. Kurs na lotnisko: Zaznaczenie kursów z celem “Lotnisko”. Jeżeli podróżujesz z dużą ilością bagażu, zalecamy kontakt ze wskazanym kierowcą w celu uzyskania pewności, że cały bagaż zmieści się w pojeździe.
  7. Małe zwierzęta: Zgłoszenia są kierowane wyłącznie do kierowców, którzy transportują małe zwierzęta. Jeżeli podróżują Państwo ze zwierzątkiem domowym, zalecamy Państwu skorzystanie z torby lub klatki na zwierzę domowe w celu uzyskania pewności, że nie pozostaną żadne plamy ani nie powstaną szkody.
  8. Przesyłka: Zgłoszenia są kierowane wyłącznie do kierowców, którzy realizują przesyłki (kursy kurierskie). Jeśli kierowca musi opuszczać auto w celu realizacji usługi (wejść aby odebrać przesyłkę) wiąże się to z dodatkową opłatą.
Klasa Biznes: Taksówki sugerowane do podróży biznesowych, nowsze samochody. Cena wg wskazania taksometru. Czas oczekiwania może ulec wydłużeniu.